Ekom

Ing. Marek PELINKA
Ing. Milan KUPKA

telefon: +420 725 763 878
email: kupka@everydent.cz

Ing. Marek PELINKA
Ing. Petr HACH

telefon: +420 725 763 848
email: hach@everydent.cz

DO 2.1

Odsávačka

Odsávačky EKOM rady DO 2.1 slouží k vytváření podtlaku pro potřeby stomatologický zařízení. Jsou použitelné pro všechny typy souprav, které jsou vybaveny odsávacím blokem - držákem s hadicí a koncovkami a separátorem. Odsávačka se uvádí do činnosti ovládacím napětím (24V / 0,1 A DC / AC), nebo pouze připojením spínače při provedení "T".
DO 2.1Zoom gallery
DO 2.1

Odsávačky jsou vyráběny v provedeních:

DO 2.1, DO 2.1-10 - stacionární odsávačka ve skříňce - slouží jako zdroj podtlaku pro dentální soupravu, odsávačka na základně je vybavena modulem ovládání, který zapíná odsávačku po přivedení signálu 24V AC / DC od soupravy. Skříňkou je účinně snížena hlučnost odsávačky.

DO 2.1 T, DO 2.1-10 T - provedení jako u DO 2.1, odsávačka je ovládána spínačem ze soupravy napětím z modulu "T".

DO 2.1 Z, DO 2.1-10 Z - stacionární odsávačka bez skříňky - slouží jako zdroj podtlaku pro dentální soupravu, odsávačka na základně je vybavena modulem ovládání, který zapíná odsávačku po přivedení signálu 24V AC / DC od soupravy.

DO 2.1 TZ, DO 2.1-10 TZ - provedení jako u DO 2.1 Z, odsávačka je ovládána spínačem ze soupravy napětím z modulu "T".

Dentální odsávačky označené DO 2.1-10, DO 2.1-10 T jsou odlišné vůči ostatním jen svými rozměry a hmotností tak, aby byly ve shodě s designem kompresorů typu DK50-10 S.

DO M

Mobilní odsávací zařízení

DO MZoom gallery
DO M
Dentální odsávačka DO M je mobilní zařízení rozšiřující možnosti prováděných postupů lékaře. Zajišťuje zvýšení ergonomie práce. Je vhodná ke stomatologickým soupravám, které nejsou vybaveny odsávacím zařízením a separátorem. Je určena pro potřeby stomatologické praxe k odsávání, odloučení a zachycení odpadů do vestavěné separační nádoby. Vzhledem ke své mobilitě umožňuje snadný transport mezi dvěma pracovními místy a uplatní se především tam, kde není možnost připojení na rozvod kanalizace.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Loading...

Suché nebo mokré sání?

Loading...

Suché nebo mokré sání?