OPMI PROergo

 

OPMI® PROergo® firmy Carl Zeiss je unikátní.

OPMI PROergo je výrobek s unikátním designem, který v sobě spojuje kvalitu vynikající optiky a pohodlí při pracovním procesu. Jeho zabudované komponenty od kabelů až k řídícímu panelu zajišťují optimální průběh výkonu a dávají přístroji příjemný vzhled.

 

Zvolíte-li si pro Vaši práci mikroskop firmy Carl Zeiss, získáte přístroj, který vznikl na základě letitých zkušeností a který firmě Zeiss přinesl uznání vedoucího odborníka v oboru dentální mikroskopie na světovém trhu. Mikroskopy firmy Carl Zeiss vnesou do Vaší práce větší přesnost a efektivitu. 

 07_opmi_proergo_floor_stand.jpg07_opmi_proergo_xenon.jpg

Zvětšení obrazu.

Váš výkon závisí na dobrém obrazu. Optika firmy Carl Zeiss Vám umožní vidět i ty nejmenší detaily a nejjemnější struktury a ve svém výsledku přesnější diagnózu a vyšší kvalitu následného ošetření.

 

Ergonomie.

Použití mikroskopu OPMI PROergo Vám zaručí během výkonu pohodlnou pracovní polohu. Optimální ergonomický design má zabránit vzniku bolestí zad, šíje nebo dokonce vážnějším problémům páteře.

 

Komunikace.

Zabudované videokamery umožní efektivně zobrazit průběh klinického ošetření – před, během i po výkonu. Pomocí velmi kvalitních snímků a videozáznamů budete moci Vašim pacientům lépe vysvětlit již při přípravných vyšetřeních předpokládaný průběh jejich ošetření.

 

Další přídavná zařízení

 

OPMI PROergo je systém s téměř nekonečným počtem možností. Jeho optimální konfigurace vyhovuje každému druhu operace či specifickým požadavkům.

Vhodné příslušenství a různé modely OPMI PROergo splní každé Vaše přání a dají se ovládat stejně snadno a intuitivně jako mikroskop sám.

 

    
Úhlová optika. Pro práci v těžko přístupných místech.Nožní ovládání. Svoboda pro Vaše ruce.MediLive Primo. 1 CCD videokamera (zabudovaná)  MediLive Trio Dent. 3 CCD videokamera  
    
Oranžový filtr. Zamezí předčasnému ztvrdnutí kompozitních materiálů.Xenonové nebo halogenové osvětlení. Se zabudovaným modulem záložního osvětlení.  Dvojitá irisová clona. Pro optimální hloubku pole.  Stereo tubus. Váš asistent může zároveň s Vámi sledovat výkon.  
    
Autofokus a SpeedFokus. Automatické zaostřování během mrknutí oka.  Free Float Magnetic System. Snadná manipulace přístrojem stisknutím tlačítka.Sterilizovatelné kryty a obaly rukojetí. Pro aseptické účely.  VisionGuard® potah. Pro sterilní pracovní prostředí.  
    
Adaptér pro SLR fotoaparát.  Adaptér FlexioStill pro digitální fotoaparát.Adaptér FlexioMotion pro videokamery.   

 

EveryDent > Produkty > Optika Zeiss > OPMI PROergo
Loading...

Optika Zeiss

Loading...

Optika Zeiss