Balení a kontejnery

alukassette_4web.jpgAutoklávy se vždy dodávají s držákem táců nebo kazet, který je zahrnut v dodávce. Sériově se dodává držák kombi „C“ (pro šest táců nebo tři normalizované kazety).

Samozřejmně je možné nahradit tento držák jiným dle Vašeho výběru. Na výběr máte z držáku „B“ pro čtyři normalizované kazety nebo držák „D“ pro dvě vysoké kazety, například pro kazety na implantáty nebo pro vyšší sterilizační kontejnery či kontejnerové sestavy.

Do velké sterilizační komory třídy Profi se vejde několik sterilizačních schránek MELAG, které jsou k dostání v různých délkách a výškách. Jsou opatřeny uzávěry a těsněním vík, takže vyhovují evropské normě EN 868.

normtray_4web.jpg melafolhalter_4web.jpg melafolrollen_4web.jpg folienhalter_4web.jpg

Sterilizace v autoklávu je nejlepší způsob ja se zbavit infekce, je ale také nutné udržet nástroje sterilní i po skončení sterilizačního cyklu. MELAseal 100 a MELAseal 101 jsou vynikající svářečky sterilizačních obalů, které perfektně zapečetí nástroj uvnitř sterilního prostředí.

Přístroj je po zapnutí zahřátý a tedy připravený k použití v průměru za 2 minuty, uzavření balíčku trvá méně než 2 sekundy. Integrovaná řezačka pak jednotlivé balíčky odděluje.

 melaseal_neu_rh_comfort_4web.jpg melaseal_neu_rh_standard_4web.jpgmelaseal_neu_wandhalter_4web.jpgmelaseal_pro_4web.jpg

Impulsně zahřívaná jednotka

Toto zařízení má stejné výhody jako MELAseal 100, ale také jednu navíc. Po zapnutí přístroje nemusíte čekat než se pečetící jednotka zahřeje, ale můžete okamžitě začít pracovat. To Vám ušetří čas, který můžete věnovat jiné práci.

Obal ze dvou materiálů -papíru a průhledného filmu, díky němuž vidíte jaký nástroj se nachází uvnitř.

sterilisierbehaelter_k_m_g_4web.jpg                                               steribehalter_4web.jpg

MELAfol se jednoduše otevírá a je opatřen indikačním proužkem, který změní svoji barvu po kvalitně provedené sterilizaci.

 

Loading...

Sterilizační technika Melag

Loading...

Sterilizační technika Melag

Společnost EveryDent poskytuje širokou paletu přístrojů na vybavení zubní ordinace. Na veškeré přístroje od níže zmíněných firem poskytuje EveryDent záruční a pozáruční servis včetně provádění preventivních technicko-bezpečnostních zkoušek (PBTK).

kontaktujte nás

Extaro 300

CJ-optik

Vatech

Sternweber

Kontaktujte nás