Halo

Halo

 

 •  Vysoký výkon - 200 až 3 000 lux/1,2 m
 • 90-240 V
 • 5 500 K, Ra 90
 • LED: 100 W
 • rozměry: 1200 x 600 mm
 • hmotnost: 13,5 kg
 • s nejmodernějším způsobem rozptylu světla -
  CDP rastrem
 • neoslňující světlo bez stínů
 • energeticky úsporné
 • bez magnetických nebo sekundárních elektrických polí
 • nízká spotřeba energie – úspora 70% oproti zářivkám
 • zavěšeno na decentních ocelových lankách
 • stmívatelný spínač a nepřímé osvětlení
  (osvětlení nahoru)
 • jednoduchá údržba
 • volitelná možnost propojení s OS Android
 • volitelně s držákem na plochou obrazovku

Společně s průmyslovými designéry a LED specialisty jsme vytvořili moderní osvětlení na bázi nejnovějších technologií. Osvětlení je optimalizováno pro místa, kde je vyžadován vysoký světelný výkon a vynikající podání barev.halo_concreteroom.jpg

Halo je při vysokém výkonu energeticky nejúspornější plošné stomatologické svítidlo na trhu, snadno se čistí a je prakticky bezúdržbové. Nejdůležitější ze všeho je ale světelná ergonomie - Halo má jedinečnou reprodukci barev, neosluňuje a redukuje tvorbu stínů.

Nejmodernější LED osvětlení v praxi

S novým světelným zdrojem LED diodami se setkáváme již několik let, přesto však pro mnohé zůstává stále něčím neznámým. Světelná dioda (Light Emitting Diodes) se skládá z více vrstev polovodičových materiálů, které při průchodu el. proudu produkují světlo. LED diody se vzhledem k malé velikosti světelného zdroje využívali ve stomatologii především pro osvětlení násadců, nebo v operačních lampách. V současné době však přichází technologie, která dokáže využít tento vysoce efektivní zdroj světla v ploše a otevírá tak další mnohé možnosti využití.

LED jako vysoce efektivní zdroj světla

LED diody jsou jako světelný zdroj v mnohém naprosto výjimečné a ukazují se jako osvětlení budoucnosti. Vezměme například efektivitu tohoto zdroje. Zatím co například u žárovek, vzniká ze spotřebované energie 95% tepla a na světlo je přetvářeno jen 5% energie, efektivita takového zdroje je kolem 10-15 lm/W. U moderních LED diod se efektivita dostává až ke 120 lm/W. Z tohoto faktu vyplývá značná úspora elektrické energie, která se u velkoplošných stomatologických svítidel pohybuje až okolo 70% oproti běžným zářivkový svítidlům.

Správné osvětlení pro Vás vytváří energii

S využitím nových LED technologií Halo spotřebuje až o 70% méně energie než běžné zářivky a má životnost až 40 000 hodin. Ale tím nešetříme jen životní prostředí a Vaši peněženku. Správné osvětlení totiž snižuje únavu očí a zvyšuje schopnost soustředění, čímž se cítíte lépe a jste výkonnější po celý den.

Design s vyšším posláním

V mnoha pracovních prostředích, ve kterých je správné osvětlení nezbytným předpokladem, jsou také na vysoké úrovni nároky na hygienu a bezpečnost. Elegantní a hladký design Halo umožňuje snadné čištění a zdroj světla sám o sobě je uzavřený, což v praxi znamená, že Halo je takřka bezúdržbové. Díky samochladící hliníkové konstrukci je také velmi tiché.

Důležitá rozhodnutí vyžadují vysoce kvalitní osvětlení

Víme, že správné osvětlení má pro naše zákazníky velký význam. To je důvod, proč na nově vyvíjené svítidlo Halo byly kladeny vysoké požadavky. Světlo, které Halo vytváří, neoslňuje, redukuje tvorbu stínů, vyznačuje se správnou barevnou korelaci a poskytuje až 3 000 luxů. Pomocí jednotky dálkového ovládání můžete snadno vytvořit optimální světelné podmínky pro různé pracovní aktivity, jako například pro operační režim, prohlížení rentgenových snímků nebo pro práci s kompozitními materiály.

Pro pracoviště s vysokými standardy

Halo byla vyvinuta pro ty, kteří pracují v klinických podmínkách a prostředí, ve kterém je nutné dokonalé vidění. Prostředí, ve kterém schopnost koncentrace a rozhodování hraje zásadní roli. Lékaři, kteří si již pořídili moderní LED operační lampu, mají nyní jedinečnou možnost sjednotit barevný charakter operační lampy s osvětlením okolí operačního pole. LED v Halo svítidle jsou nastaveny na 5 500 K, což je pro práci stomatologického pracoviště optimální.

 

Loading...

Osvětlení D-Tec Cacan

Loading...

Osvětlení D-Tec Cacan

Společnost EveryDent poskytuje širokou paletu přístrojů na vybavení zubní ordinace. Na veškeré přístroje od níže zmíněných firem poskytuje EveryDent záruční a pozáruční servis včetně provádění preventivních technicko-bezpečnostních zkoušek (PBTK).

kontaktujte nás

Extaro 300

CJ-optik

Vatech

Sternweber

Kontaktujte nás

Klikněte na obrázek pro jiný příklad
klikněte na obrázek pro jiný příklad