CBCT - 3D

CBCT - 3D

Nejnovější z kategorie Cone Beam 3-D zobrazování
GENDEX vstupuje do nového rozměru v dentálním zobrazování s GXCB – 500, s podporou od i-CAT jedničkou na trhu CT technologie a softwarem pro 3D zobrazování. Charakteristická jednoduchá obsluha ovládání typu „push button“, ale hlavně jedině správné zajištění polohy pacienta a tou je sedící pacient.

Toto nám minimalizuje riziko posunutí (pohnutí se) a tím i správné snímkování pro nejúčinější diagnostiku. GXCB-500TM nabízí profesionálům zařízení se „středním polem vidění“ o rozměrech : průměr 14 cm a výška 8 cm – připraveného okamžitě diagnostikovat a přenášet informace do precizně připraveného implantovacího léčebného plánování s přesným měřením jako prioritou pro chirurgii.

Ohnisková vzdálenost0,5
Velikost voxelu0,4 mm; 0,3 mm; 0,25 mm; 0,2 mm; 0,125 mm
Typ senzoruAmorfní silikonový plochý panel
Velikost senzoru13 × 13 cm
Počet čar14 párů čar/cm při rozlišení 0,2 vox. skenovaného objektu
Rozlišení odstínů šedi14 Bit
Počet stupňů šedi16384
Pole zobrazeníStandardní sken: 8 × 8 cm
Rozšířené pole: 14×8cm EDS mód
Čas skenování8,9 (voxel 0,3 a 0,4 mm, standardní/EDS mód)
23 s (voxel 0,125; 0,2 a 0,25 mm, standardní mód)
Čas rekonstrukceMéně než 20 s - standardní mód
Ménš než 95 s - EDS mód
Velikost souboruMenší než 20 MB - standardní mód
Menší než 76 mB - EDS mód
SoftwareZdarma i-CAT Vision
Poloha pacientaSedící pacient
Rozměr122 (Š) × 177 (V) × 92 (H) cm

 

Budoucnost radiodiagnostiky začíná dnes.

Společnost Gendex se věnuje vynikajícím zobrazovacím metodám a komplexnímu řešení této problematiky již více než sto let. Přes tato dlouhá léta a množství oceněných přístrojů dospěl Gendex k poslední inovaci…GXDP-700™, systém 3-v-1 který Vám pomůže dosáhnout Vašich cílů.

Díky možnosti rozšíření z klasického 2D OPG na kefalostat a 3D rentgen, nabízí GXDP-700 širokou škálu projekčních metod. Tyto snímky jsou velmi dobře čitelné a usnadňují tak diagnostiku. 

Síla flexibility

GXDP-700™ nabízí různé druhy projekcí pro širokou škálu klinických situací, nabízí Vám tak možnost pořídit snímky, které právě potřebujete. Začnete se základními projekcemi, ale jak se bude Vaše praxe rozšiřovat a porostou Vaše nároky, máte možnost stroj rozšířit o kefalo a  3D SFOV (small field-of-view).

Na dotykovém displeji může lékař zvolit 33 panoramatický módů-11 projekcí pro 3 velikosti pacienta, dva 3D objemy plus „scout view“ s redukovanou dávkou záření a nakonec 15 kefalometrických módů-5 projekcí pro 3 velikosti pacienta. 

Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

Síla 3D

3 D skeny využijete při plánování extrakcí, implantátů i ortodontického ošetření. Výměna sensorů 2D/3D probíhá automaticky. Obsluha pouze zmáčkne tlačítko pro výběr 2D nebo 3D projekce, není nutno manuálně měnit sensor. 

 

GXCB 500GXCB 500
GXCB 500
rewrite:
http://www.vatechcz.cz/

Společnost EveryDent poskytuje širokou paletu přístrojů na vybavení zubní ordinace. Na veškeré přístroje od níže zmíněných firem poskytuje EveryDent záruční a pozáruční servis včetně provádění preventivních technicko-bezpečnostních zkoušek (PBTK).

kontaktujte nás

Extaro 300

CJ-optik

Vatech

Sternweber

Kontaktujte nás