CBCT - 3D

CBCT - 3D
GXCB 500GXCB 500
GXCB 500
rewrite:
http://www.vatechcz.cz/

GXCB-500

Nejnovější z kategorie Cone Beam 3-D zobrazování
GENDEX vstupuje do nového rozměru v dentálním zobrazování s GXCB – 500, s podporou od i-CAT jedničkou na trhu CT technologie a softwarem pro 3D zobrazování. Charakteristická jednoduchá obsluha ovládání typu „push button“, ale hlavně jedině správné zajištění polohy pacienta a tou je sedící pacient.

Toto nám minimalizuje riziko posunutí (pohnutí se) a tím i správné snímkování pro nejúčinější diagnostiku. GXCB-500TM nabízí profesionálům zařízení se „středním polem vidění“ o rozměrech : průměr 14 cm a výška 8 cm – připraveného okamžitě diagnostikovat a přenášet informace do precizně připraveného implantovacího léčebného plánování s přesným měřením jako prioritou pro chirurgii.

GXCB-500TM technická specifikace

Ohnisková vzdálenost0,5
Velikost voxelu0,4 mm; 0,3 mm; 0,25 mm; 0,2 mm; 0,125 mm
Typ senzoruAmorfní silikonový plochý panel
Velikost senzoru13 × 13 cm
Počet čar14 párů čar/cm při rozlišení 0,2 vox. skenovaného objektu
Rozlišení odstínů šedi14 Bit
Počet stupňů šedi16384
Pole zobrazeníStandardní sken: 8 × 8 cm
Rozšířené pole: 14×8cm EDS mód
Čas skenování8,9 (voxel 0,3 a 0,4 mm, standardní/EDS mód)
23 s (voxel 0,125; 0,2 a 0,25 mm, standardní mód)
Čas rekonstrukceMéně než 20 s - standardní mód
Ménš než 95 s - EDS mód
Velikost souboruMenší než 20 MB - standardní mód
Menší než 76 mB - EDS mód
SoftwareZdarma i-CAT Vision
Poloha pacientaSedící pacient
Rozměr122 (Š) × 177 (V) × 92 (H) cm

 

Gendex GXDP-700™

Budoucnost radiodiagnostiky začíná dnes.

Společnost Gendex se věnuje vynikajícím zobrazovacím metodám a komplexnímu řešení této problematiky již více než sto let. Přes tato dlouhá léta a množství oceněných přístrojů dospěl Gendex k poslední inovaci…GXDP-700™, systém 3-v-1 který Vám pomůže dosáhnout Vašich cílů.

Díky možnosti rozšíření z klasického 2D OPG na kefalostat a 3D rentgen, nabízí GXDP-700 širokou škálu projekčních metod. Tyto snímky jsou velmi dobře čitelné a usnadňují tak diagnostiku. 

Síla flexibility

GXDP-700™ nabízí různé druhy projekcí pro širokou škálu klinických situací, nabízí Vám tak možnost pořídit snímky, které právě potřebujete. Začnete se základními projekcemi, ale jak se bude Vaše praxe rozšiřovat a porostou Vaše nároky, máte možnost stroj rozšířit o kefalo a  3D SFOV (small field-of-view).

Na dotykovém displeji může lékař zvolit 33 panoramatický módů-11 projekcí pro 3 velikosti pacienta, dva 3D objemy plus „scout view“ s redukovanou dávkou záření a nakonec 15 kefalometrických módů-5 projekcí pro 3 velikosti pacienta. 

Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

Síla 3D

3 D skeny využijete při plánování extrakcí, implantátů i ortodontického ošetření. Výměna sensorů 2D/3D probíhá automaticky. Obsluha pouze zmáčkne tlačítko pro výběr 2D nebo 3D projekce, není nutno manuálně měnit sensor. 

 

Společnost EveryDent poskytuje širokou paletu přístrojů na vybavení zubní ordinace. Na veškeré přístroje od níže zmíněných firem poskytuje EveryDent záruční a pozáruční servis včetně provádění preventivních technicko-bezpečnostních zkoušek (PBTK).

kontaktujte nás

Extaro 300

CJ-optik

Vatech

Sternweber

Pošlete nám zprávu

Klikněte na obrázek pro jiný příklad
klikněte na obrázek pro jiný příklad