IO scannery

Zoom galleryOd doby zavedení konvenčního vyvolávání rentgenových filmů ve stomatologii ovlivňuje Dürr Dental diagnostiku v ordinacích. Digitální rentgen Dürr Dental nabízí zubním lékařům snímky s vysokým rozlišením, které splňují jakýkoli diagnostický požadavek. Více než 40 let zkušeností ve vývoji rentgenové techniky přinášejí neustálé vylepšení ordinací a inovační řešení.

VistaScan Mini skener paměťových fólií

Skener paměťových fólií VistaScan Mini umožňuje lékařům provádět ještě rychlejší diagnostiku paměťových fólií. Obsluha tohoto kompaktního přístroje je velmi jednoduchá a vyžaduje velmi malou plochu pro jeho umístění – z toho důvodu ho lze umístit přímo v ordinaci. Přednost: Rentgenování a skenování přímo v ordinaci při plné flexibilitě formátů snímků. Opět použitelné paměťové fólie VistaScan jsou načteny v prvotřídní kvalitě během vteřin. nikdy nebyl přechod k fólii tak snadný.

Odstupňování odstínů šedé na paměťové fólii u VistaScan Mini umožňuje zobrazení, které je rovnocenné s filmem

VistaScan Mini výrazně usnadňuje použitelnost snímků v ordinaci: Zapněte a skenujte s osvědčenou technikou a vynikající kvalitou obrazu, která skener paměťových fólií Dürr Dental proslavila po celém světě. Vyrobeno v Německu.

VistaScan Mini může díky technologii PCS bezpečně zobrazit kariézní léze D1 a endonástroje až do ISO 06. S 22 lp/mm, 16-bitové (65.536) stupně šedé – špičková kvalita

Pomocí VistaScan Mini lze použít všechny intraorální paměťové fólie o velikosti 0 až 4. K tomu je k dispozici 100 % aktivní plochy. Jednoduchá obsluha – jako u analogového filmu.

Zvláště jednoduchá obsluha načítání, vymazávání a přípravy k novému použití v jednom kroku. Rychlá disponibilita snímku od 6 vteřin v přímé blízkosti pacienta.

VistaScan Mini lze provozovat pomocí DBSWIn nebo cizího software přes plug-in, popř. twain driver. Přes USB nebo síť ho lze bezproblémově integrovat do chodu ordinace

Zoom galleryPřecházíte od rentgenového filmu k „digitální“ paměťové fólii? není nic lehčího, než toto. Postup při snímání rentgenového snímku zůstává stejný. Diagnostická jistota se však zvyšuje optimální detailní rozpoznávání a promyšlenou programovou podporou. Pomocí VistaScan Mini využijete přednosti technologie paměťových fólií Dürr Dental v nejvíce možné kompaktní podobě. Tenké a pružné paměťové fólie jsou příjemné pro pacienta a díky speciálnímu laminování mají obzvláště dlouhodobou životnost.

Vzhledem k detailnímu rozpoznávání 22 lp/mm jsou paměťové fólie VistaScan v rozlišení obrazu lepší, než rentgenový film, a tímto také lepší v konkurenci. Photon Collecting System (PCS) společnosti Dürr Dental předčí vývoj paměťových fólií. Takto je VistaScan Mini již dnes vybaven schopností teoretického rozlišení 40 lp/mm. To znamená: V oblasti diagnostiky budete tímto kompaktním a progresivním řešením již vybaveni i do budoucnosti. Zobrazovací software DBSWIn ukazuje výsledky v brilantní kvalitě a zajišťuje ergonomické pracovní postupy. navíc VistaScan Mini může být provozován s každým běžným cizím software.

Velikosti fólií0 až 4
Hmotnost (kg)6,5
Rozměry (D x Š x H mm)226 x 234 x 243
PřipojeníUSB/Síť
Efektivní rozlišení (lp/mm, dpi)22, 1100
Teoretické rozlišení (lp/mm, dpi)40, 2000
Funkce pohotovostního režimuAno

 

Společnost EveryDent poskytuje širokou paletu přístrojů na vybavení zubní ordinace. Na veškeré přístroje od níže zmíněných firem poskytuje EveryDent záruční a pozáruční servis včetně provádění preventivních technicko-bezpečnostních zkoušek (PBTK).

kontaktujte nás

Extaro 300

CJ-optik

Vatech

Sternweber

Kontaktujte nás