Kompresor Ekom

EKOM spol. s r.o. je slovenská společnost, která se zabývá vývojem a výrobou především zdravotnické techniky a od roku 2000 i zpracováním tenkých plechů CNC technologií. Hlavním cílem společnosti je vyrábět konkurenceschopné výrobky, které splňují nejvyšší požadavky trhu a soustavně zvyšovat kvalitu výrobků a výrobních technologií.

Firma se od svého vzniku zaměřila na vývoj a produkci bezolejových kompresorů pro medicínskou oblast, především pro zubní soupravy, respirační a narkotizační přístroje, jakož i odsávací systémy pro dentální praxi.

Základ produktové linie tvoří bezolejové dentální kompresory, dentální odsávačky a příslušenství k nim. Naše kompresory se používají jako zdroj čistého stlačeného vzduchu v zubních ambulancích a laboratořích a pro malé a středně velké centrální systémy pro rozvod vzduchu.

Samomazné pístní kroužky vyrobeny z teflonu, zdravotně nezávadné komponenty, vnitřní povrch vzdušníkem pokryt ochrannou vrstvou, automatické vysoušeče spolu s filtračními jednotkami jsou zárukou vysoké kvality vzduchu dodávaného našimi kompresory. Díky nízké úrovni hluku a jejich bezolejové provedení, na kterém je naše technologie založená, naše výrobky respektují i požadavky ochrany životního prostředí.

S produkcí téměř 10 tisíc originálně řešených, tichých a spolehlivých kompresorů ročně, se Ekom spol. s r.o. řadí k významným producentem ve svém odvětví a tomu odpovídá i jeho dominantní postavení na trhu v různých zemích Evropy, Asie, jakož i zámoří. Přibližně 96% produkce firmy je určeno na export.

  • Dentální kompresory pro zubní ambulance a laboratoře
  • Medicinální kompresory určené pro dýchací přístroje
  • Kompresory pro průmyslové použití
  • Dentální odsávačky
  • Filtrační jednotky a vysoušeče vzduchu

dk_50.jpgpro jednu stomatologickou soupravu

Bezolejový kompresor EKOM řady DK50 je zdrojem čistého, tlakového, bezolejové vzduchu určeného pro pohon stomatologický přístrojů a zařízení. Svými parametry a velikostí vzdušníku 5 litrů je vhodný k napájení jedné stomatologické soupravy nebo zařízení v dentálních laboratořích. Vzduch produkovaný bezolejové kompresory vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékaře a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami.

Kompresory jsou vyráběny v provedeních:

     * DK50 Z - bez skřínky
     * DK50 S - se skříňkou

dk50_10.jpgpro jednu stomatologickou soupravu

Bezolejový kompresor EKOM řady DK50-10 je zdrojem čistého, tlakového, bezolejové vzduchu určeného pro pohon stomatologický přístrojů a zařízení. Svými parametry a velikostí vzdušníku 5 litrů je vhodný k napájení jedné stomatologické soupravy nebo zařízení v dentálních laboratořích. Vzduch produkovaný bezolejové kompresory vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékaře a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami.

Kompresory jsou vyráběny v provedeních:

     * DK50-10 Z - bez skřínky
     * DK50-10 S - se skříňkou
     * DK50-10 Z / M - bez skřínky, s vysoušečem (s automatickou regenerací)
     * DK50-10 S / M - se skříňkou, s vysoušečem (s automatickou regenerací)

dk_50_plus.jpgpro jednu stomatologickou soupravu

Bezolejový kompresor EKOM řady DK50 PLUS je zdrojem čistého, tlakového, bezolejové vzduchu určeného pro pohon stomatologický přístrojů a zařízení.

Svými parametry a velikostí vzdušníku 25 litrů je vhodný k napájení jedné stomatologické soupravy nebo zařízení v dentálních laboratořích. Vzduch produkovaný bezolejové kompresory vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékaře a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami.

     * DK50 PLUS - bez skřínky
     * DK50 PLUS S - se skříňkou
     * DK50 PLUS / M - bez skřínky, s vysoušečem (s automat. Regenerací)
     * DK50 PLUS S / M - se skříňkou, s vysoušečem (s automat. Regenerací)

dk_50_2v.jpgpro dvě stomatologické soupravy

Bezolejový kompresor EKOM řady DK50 2V je zdrojem čistého, tlakového, bezolejové vzduchu určeného pro pohon stomatologický přístrojů a zařízení.

Svými parametry a velikostí vzdušníku 25 litrů je vhodný k napájení dvou stomatologických souprav nebo zařízení v dentálních laboratořích. Vzduch produkovaný bezolejové kompresory vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékaře a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami.

     * DK50 2V - bez skřínky
     * DK50 2V S - se skříňkou
     * DK50 2V / M - bez skřínky, s vysoušečem (s automat. Regenerací)
     * DK50 2V S / M - se skříňkou, s vysoušečem (s automat. Regenerací)

dk50_2v_110_m.jpgpro dvě stomatologické soupravy

Bezolejový kompresor EKOM řady DK50 2V / 110 je zdrojem čistého, tlakového, bezolejové vzduchu určeného pro pohon stomatologický přístrojů a zařízení. Svými parametry a velikostí vzdušníku 110 litrů je vhodný i pro napájení zařízení v dentálních laboratořích, nebo několika stomatologický souprav.

Vzduch produkovaný bezolejové kompresory vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékaře a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami. Kompresory jsou vyráběny na 110 litrovém vzdušníku v provedeních s jedním, nebo dvěma 2V agregáty. Mohou pracovat v trvalém provozu.

Skříňka S110 slouží ke snížení hladiny zvuku kompresoru. Skříňku s kompresorem lze umístit přímo v zubní ordinaci nebo laboratoři jako součást dentálního nábytku.

Kompresory lze využít i v dalších oblastech zdravotnictví, kde svým provedením vyhovují daným požadavkům.

     * DK50 2V/110 - bez skřínky
     * DK50 2V/110 S - se skříňkou
     * DK50 2V/110 M - bez skříňky, s vysoušečem
     * DK50 2V/110 S / M - se skříňkou, s vysoušečem

dk_50_2x2v_110_m.jpgpro čtyři stomatologické soupravy

Bezolejový kompresor EKOM řady DK50 2x2V / 110 je zdrojem čistého, tlakového, bezolejové vzduchu určeného pro pohon stomatologický přístrojů a zařízení. Svými parametry a velikostí vzdušníku 110 litrů je vhodný i pro napájení zařízení v dentálních laboratořích, nebo několika stomatologický souprav.

Vzduch produkovaný bezolejové kompresory vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékaře a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami. Mohou pracovat v trvalém provozu.

Skříňka S110 slouží ke snížení hladiny zvuku kompresoru. Skříňku s kompresorem lze umístit přímo v zubní ordinaci nebo laboratoři jako součást dentálního nábytku.

Kompresory lze využít i v dalších oblastech zdravotnictví, kde svým provedením vyhovují daným požadavkům.

     * DK50 2x2V/110 - bez skřínky
     * DK50 2x2V/110 S - se skříňkou
     * DK50 2x2V/110 M - bez skříňky, s vysoušečem
     * DK50 2x2V/110 S / M - se skříňkou, s vysoušečem

duplex.jpgpro centrální rozvod

Kompresorová jednotka DUPLEX s sušiči MONZUN slouží jako zdroj suchého, čistého, bezolejové stlačeného vzduchu pro pohon pneumatických přístrojů a zařízení. Kompresorová jednotka je dodávána na 110 litrových vzdušníkem s 2V agregáty.

Automatické řízení jednotky zabezpečuje spouštění agregátů do provozu podle velikosti spotřeby, nebo odběru vzduchu a signalizaci případné poruchy některého agregátu. Svou výkonností, ale i hospodárnou provozem je vhodná pro použití ve velkých dentálních laboratořích, dentálních klinikách, dále jako samostatný zdroj tlakového vzduchu pro dýchací přístroje a pro oddělení nemocnic, jakož i v dalších oblastech zdravotnické praxe, kde svým provedením vyhovuje daným požadavkům.

     * DK 50 4x2V / M - s vysoušečem

tower_1.jpgpro centrální rozvod

Kompresorová jednotka TOWER s vysoušečem MONZUN slouží jako zdroj suchého, čistého, bezolejové stlačeného vzduchu pro pohon pneumatických přístrojů a zařízení. Jednotka se skládá z bezolejových dvouválcový kompresorových agregátů umístěných v pevném ocelovém rámu.

V rámu jsou umístěny také tlakové nádoby s příslušnými pneumatickými armaturami. Na boční stěně rámu je uchycen adsorpční sušič vzduchu MONZUN.

Svou výkonností a hospodárnou provozem je jednotka vhodná jako centrální zdroj tlakového vzduchu pro velká zubní laboratoře, stomatologické kliniky, oddělení nemocnic vyžadujících tlakový vzduch požadované jakosti, jakož i v dalších oblastech zdravotnické praxe a všude tam, kde svým provedením vyhovuje daným požadavkům.


DK50 4x2VT / M, DK50 6x2VT / M, DK50 9x2VT / M, DK50 12x2VT / M, DK50 15x2VT / M

     * Sestava složená ze 4, 6, 9, 12 anebo15 kompresorů a z adsorpčního sušiče vzduchu

kompresor s odsávačkou v jednom

Bezolejový kompresory EKOM s odsávačkou rady DUO je zdrojem čistého, tlakového, bezolejové vzduchu a zároveň zdrojem podtlaku pro stomatologické přístroje a zařízení. Svými parametry a velikostí vzdušníku 25 litrů je vhodný k napájení jedné stomatologické soupravy.
Vzduch produkovaný bezolejové kompresory vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékaře a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami.
Zařízení svým designem jsou vhodné pro umístění přímo v zubní ordinaci jako součást dentálního nábytku.
V zařízeních musí kompresor a odsávačka pracovat v přerušovaném provozu.
Kompaktní spojení kompresoru a odsávacího agregátu do jedné skříňky přináší úsporu místa a snížení nákladů při instalaci.

DUO - pro jednu stomatologickou soupravu (kombinace kompresoru DK50 PLUS s jednou odsávačkou).
DUO / M - s vysoušečem s automatickou regenerací.
DUO T, DUO T / M - odsávačka je ovládána spínačem ze soupravy napětím z modulu "T".

kompresor s dvěma odsávačkami v jednom

Bezolejový kompresor EKOM s odsávačkou rady DUO 2V je zdrojem čistého, tlakového, bezolejové vzduchu a zároveň zdrojem podtlaku pro stomatologické přístroje a zařízení. Svými parametry a velikostí vzdušníku 25 litrů je vhodný k napájení jedné nebo dvou stomatologických souprav, který je vybaven odsávacím blokem. Vzduch produkovaný bezolejové kompresory vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékaře a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami.
Zařízení svým designem je vhodný pro umístění přímo v zubní ordinaci jako součást dentálního nábytku.
V zařízeních musí kompresor a odsávačka pracovat v přerušovaném provozu.
Kompaktní spojení kompresoru a odsávacího agregátu do jedné skříňky přináší úsporu místa a snížení nákladů při instalaci.

DUO 2V - pro jednu až dvě stomatologické úpravy (kombinace kompresoru DK50 2V s jednou odsávačkou).
DUO 2V / M - s vysoušečem s automatickou regenerací.
DUO 2VT, DUO 2VT / M - odsávačka je ovládána spínačem ze soupravy napětím z modulu "T.

kompresor s odsávačkou v jednom

Bezolejový kompresor EKOM s odsávačkou rady DUO 2 se dvěma odsávačkami je zdrojem čistého, tlakového, bezolejové vzduchu a zároveň zdrojem podtlaku pro stomatologické přístroje a zařízení. Svými parametry a velikostí vzdušníku 25 litrů je vhodný k napájení dvou stomatologických souprav, který je vybaven odsávacím blokem. Vzduch produkovaný bezolejové kompresory vytváří vyšší stupeň hygieny a kvality práce zubního lékaře a nezatěžuje pracovní prostředí cizorodými látkami.
Zařízení svým designem je vhodný pro umístění přímo v zubní ordinaci jako součást dentálního nábytku.
V zařízeních musí kompresor a odsávačka pracovat v přerušovaném provozu.
Kompaktní spojení kompresoru a odsávacího agregátu do jedné skříňky přináší úsporu místa a snížení nákladů při instalaci.

DUO 2 - pro dvě stomatologické úpravy (kombinace kompresoru DK50 2V s dvěma odsávačkami).
DUO 2 / M - s vysoušečem s automatickou regenerací.
DUO 2T, DUO 2T / M - odsávačka je ovládána spínačem ze soupravy napětím z modulu "T.

  

EveryDent > Produkty > Kompresory > Kompresor Ekom
Loading...

Kompresory

Loading...

Kompresory

Společnost EveryDent poskytuje širokou paletu přístrojů na vybavení zubní ordinace. Na veškeré přístroje od níže zmíněných firem poskytuje EveryDent záruční a pozáruční servis včetně provádění preventivních technicko-bezpečnostních zkoušek (PBTK).

kontaktujte nás

Extaro 300

CJ-optik

Vatech

Sternweber

Kontaktujte nás