OPMI PROergo

 

Zoom gallery

OPMI® PROergo® firmy Carl Zeiss je unikátní.

OPMI PROergo je výrobek s unikátním designem, který v sobě spojuje kvalitu vynikající opti

ky a pohodlí při pracovním procesu. Jeho zabudované komponenty od kabelů až k řídícímu panelu zajišťují optimální průběh výkonu a dávají přístroji příjemný vzhled.

 

Zvolíte-li si pro Vaši práci mikroskop firmy Carl Zeiss, získáte přístroj, který vznikl na základě letitých zkušeností a který firmě Zeiss přinesl uznání vedoucího odborníka v oboru dentální mikroskopie na světovém trhu. Mikroskopy firmy Carl Zeiss vnesou do Vaší práce větší přesnost a efektivitu. 

Zvětšení obrazu.

Váš výkon závisí na dobrém obrazu. Optika firmy Carl Zeiss Vám umožní vidět i ty nejmenší detaily a nejjemnější struktury a ve svém výsledku přesnější diagnózu a vyšší kvalitu následného ošetření.

 

Ergonomie.

Použití mikroskopu OPMI PROergo Vám zaručí během výkonu pohodlnou pracovní polohu. Optimální e

rgonomický design má zabránit vzniku bolestí zad, šíje nebo dokonce vážnějším problémům páteře.

 

Zoom gallery

Komunikace.

Zabudované videokamery umožní efektivně zobrazit průběh klinického ošetření – před, během i po výkonu. Pomocí velmi kvalitních snímků a videozáznamů budete moci Vašim pacientům lépe vysvětlit již při přípravných vyšetřeních předpokládaný průběh jejich ošetření.

 

Další přídavná zařízení

 

OPMI PROergo je systém s téměř nekonečným počtem možností. Jeho optimální konfigurace vyhovuje každému druhu operace či specifickým požadavkům.

Vhodné příslušenství a různé modely OPMI PROergo splní každé Vaše přání a dají se ovládat stejně snadno a intuitivně jako mikroskop sám.

 

    
Úhlová optika. Pro práci v těžko přístupných místech.Nožní ovládání. Svoboda pro Vaše ruce.MediLive Primo. 1 CCD videokamera (zabudovaná)  MediLive Trio Dent. 3 CCD videokamera  
    
Oranžový filtr. Zamezí předčasnému ztvrdnutí kompozitních materiálů.Xenonové nebo halogenové osvětlení. Se zabudovaným modulem záložního osvětlení.  Dvojitá irisová clona. Pro optimální hloubku pole.  Stereo tubus. Váš asistent může zároveň s Vámi sledovat výkon.  
    
Autofokus a SpeedFokus. Automatické zaostřování během mrknutí oka.  Free Float Magnetic System. Snadná manipulace přístrojem stisknutím tlačítka.Sterilizovatelné kryty a obaly rukojetí. Pro aseptické účely.  VisionGuard® potah. Pro sterilní pracovní prostředí.  
    
Adaptér pro SLR fotoaparát.  Adaptér FlexioStill pro digitální fotoaparát.Adaptér FlexioMotion pro videokamery.   

 

EveryDent > Produkty > Optika Zeiss > OPMI PROergo

Společnost EveryDent poskytuje širokou paletu přístrojů na vybavení zubní ordinace. Na veškeré přístroje od níže zmíněných firem poskytuje EveryDent záruční a pozáruční servis včetně provádění preventivních technicko-bezpečnostních zkoušek (PBTK).

kontaktujte nás

Extaro 300

CJ-optik

Vatech

Sternweber

Kontaktujte nás