Sterilizační technika Melag

3nancy_stehend_vaku_4web.jpgSpolečnost MELAG se v Berlíně začala na výrobu sterilizačních přístrojů specializovat před více než padesáti lety. Záruka kvality, spolehlivost a inovační horlivost společně s nejvyšším možným bezpečnostním standardem přeměnily rodinný podnik Melag v jednu z předních světových společností vyrábějících sterilizační vybavení.

Úspěch společnosti potvrzuje více než 400 000 prodaných sterilizátorů. Desítky let zkušeností, výroba využívající moderní počítačovou techniku, používání materiálů nejvyšší jakosti jakož i zkušený a spolehlivý kádr pracovníků, stomatologické soupravy – to všechno vytvořilo zařízením značky MELAG pověst dokonalých výrobků.

Všichni zaměstnanci společnosti MELAG jsou hrdi na to, že svými zařízeními a příslušenstvím, které umožňují spolehlivou sterilizaci a bezpečné uskladnění sterilizovaných předmětů, společně přispěli k ochraně zdraví pacientů i zdravotnického personálu.

Proč autoklávy třídy  „B“?

Komise EU schválila v rámci harmonizace rozdílných národních sterilizačních norem evropskou normu EN 13060, která kromě jiného nahrazuje dosavadní německou normu pro malé autoklávy. EN 13060, které v ČR odpovídá vyhláška 195/2005 Sb., platná od 1.7. 2005, dělí autoklávy do tříd „B“, „S“, „N“. Třída „B“ je nejvyšší třídou a jsou na ni kladeny nejpřísnější požadavky. Je proto bez omezení vhodná pro sterilizaci veškerých zavážek v běžné praxi (včetně dutých nástrojů) a pro všechny druhy sterilizačních obalů.

Autokláv „třídy B“ musí každopádně obstát v testu Helix podle EN 867:2001. Toho lze dosáhnout pouze pomocí frakcionovaného vakua. Autoklávy Vacuklav firmy Melag odpovídají „třídě B“ a jsou proto označeny za autoklávy budoucnosti.

 
EveryDent > Produkty > Sterilizační technika Melag

Společnost EveryDent poskytuje širokou paletu přístrojů na vybavení zubní ordinace. Na veškeré přístroje od níže zmíněných firem poskytuje EveryDent záruční a pozáruční servis včetně provádění preventivních technicko-bezpečnostních zkoušek (PBTK).

kontaktujte nás

Extaro 300

CJ-optik

Vatech

Sternweber

Kontaktujte nás