Stomatologická souprava A-dec 300

Stomatologická souprava A-dec 300™ je navržena pro maximální pohodlí lékaře i pacienta.

Díky tomuto návrhu jsou vždy jednotlivé části souravy (unit, světlo, asistentská instrumentace lehce a ergonomicky dostupné pro různé způsoby práce lékaře.

Unit křesla A-dec 300 využívá nejnovější technologii. Při své kompaktní velikosti je velice snadná integrace všech i těch nejmodernějších zařízení (bezuhlíkový mikromotor, intraorální kamera, polymerizační lampa, světelný odstraňovač zubního kamene) přímo do unitu soupravy, který je vždy v pohodlném dosahu ošetřujícího lékaře. Tyto nástroje je možné velmi jednoduše ovládat pomocí nadstandardního ovládacího panelu s displejem.

Dokonalá kombinace stylu a funkce vytváří moderní vzhled soupravy s prvky pro pohodlí a bezpečnost pacienta, které vytvářejí velmi příznivý dojem již na na první pohled.

Nízká a tenká základna spolu s menší a vyprofilovanou základní deskou umožňují lepší přístup k pacientovi a zásadně tak snižuje napětí a únavu při práci lékaře.

Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

Svým uspořádáním stomatologická souprava A-dec 300 nabízí ideální a maximální využití pracovního prostoru v ordinaci.

Křeslo A-dec 311 má úzké opěradlo zad s nízkým profilem, ke kterému si můžete vybrat

dvouklobovou opěrku hlavy nebo pacientem nastavitelnou podporu krku. Křeslo je možné ovládat ručním a/nebo nožním ovladačem s možností uložení přednastavených pozic do paměti.

   

Unit A-dec 334 Traditional se spodním vedením hadic či 335 Continental s horním bičovým vedením hadic poskytují podporu pro 5 pozic, z toho 4 mohou být tzv. dynamické a světelné.

300d001_150.jpg        300d004_150.jpg          300d016_150.jpg 

Přídavné ovládací panely mají intuitivní a snadno ovladatelné ikony. Nadstandardní ovládací panel Deluxe ovládá nejen křeslo, plivátko a operační světlo, ale také otáčky elektrických mikromotorů (uhlíkové i bezuhlíkové), případné nastavení endo módu (pouze s mikromotorem EA-51 LT) nebo intenzitu ozk.

Moderní řešení plivátkového modulu 361 zahrnuje stylovou vyměnitelnou skleněnou misku s časově programovatelným napouštění kelímku a oplachem plivátka. V plivátkovém modulu je dostatečný prostor pro vestavěný odlučovač amalgámu či tzv. plivátkový ventil pro řešení centrální separace amalgámu a těžkých kovů. Stejně jako u všech předcházejících modelových řad stomatologických souprav nabízí i A-dec 300 snadnou možnost přizpůsobit své uspořádání pro levorukého lékaře.

300d024_150.jpg 300d027_150.jpg 300d035_150.jpg 300d018_150.jpg

Rameno asitentské instrumentace je nabízeno také ve dvou variantách. A-dec 352 teleskopické rameno nebo 353 pevné rameno uchycené na plivátku. Na každém rameni mohou být 3 nebo 4 pozice pro asistentskou instrumentaci (malá savka – odsliňovačka, vysokovýkonná savka, asistentská stříkačka voda/vzduch/spray, případně polymerizační lampa).

U 4 pozicového provedení je možno mít všechny nástroje v jedné řadě nebo tzv. uchycení 2x2.

Na asistentském rameni se může také nacházet ruční ovladač křesla, plivátka a světla.

Operační světlo 371 je možné vodorovně i svisle natáčet a poskytuje možnost přepínat mezi dvěma intenzitami světla – pracovní a pro práci s fotokompozity. Na svislou tyč světla lze připevnit LCD monitor pro lepší komunikaci s pacientem.

Při modernizaci vybavení ordinace je jistě zajímavá informace, že plivátkový modul společně s unitem a světlem je kompatibilní s předcházejícími křesly A-dec Performer, 1021 a 1040.

311c025_150.jpg 311c018_150.jpg

   

EveryDent > Produkty > Stomatologické soupravy A-dec > Stomatologická souprava A-dec 300
Loading...

Stomatologické soupravy A-dec

Loading...

Stomatologické soupravy A-dec

Společnost EveryDent poskytuje širokou paletu přístrojů na vybavení zubní ordinace. Na veškeré přístroje od níže zmíněných firem poskytuje EveryDent záruční a pozáruční servis včetně provádění preventivních technicko-bezpečnostních zkoušek (PBTK).

kontaktujte nás

Extaro 300

CJ-optik

Vatech

Sternweber

Kontaktujte nás