Dentální centrum Rosmarin

Praha 7 / srpen 2020

entální centrum Rosmarin poskytuje kompletní stomatologické portfolio péče o ústní dutinu. Dentální tým se zabývá nejen záchovnou stomatologickou péčí, dentální hygienou, ale i endontickými a reendodontickými ošetřeními, protetikou, implantologií, a to včetně možností využití analgosedace.

Instalace projektu proběhla na zakázku podle předchozího projektu.

Klinika byla vybavena těmito špičkovými technologiemi:

  • Dentální mikroskop na pojízdném stojanu – Flexion Advanced CJ-Optik
  • Kompresor DK50 EKOM
  • Centrální mokré odsávací zařízení s odlučovačem amalgámu VSA 900 Dürr Dental
  • Přístroj na ošetřování koncovek W&H Dentalwerk Assistina 301 Plus

Interiér instalace

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Detaily instalace

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Nezávazná poptávka

Mám zájem o produkt

Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat náš specialista.

Preferovaný termín (volitelně)

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Nezávazná poptávka

Mám zájem o produkt

Po odeslání formuláře Vás bude kontaktovat náš specialista.

Preferovaný termín (volitelně)

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Vítejte na stránkách EveryDent s.r.o.

Dovolujeme si Vás upozornit, že tyto webové stránky a na nich obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů a nejsou určeny široké laické veřejnosti.

Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborným pracovníkem ve zdravotnictví ve smyslu v.u. zákona.

Beru v potaz, že pokud nejsem odborným pracovníkem ve zdravotnictví, pokračováním používání těchto stránek potvrzuji, že jsem si vědom(a) rizik a důsledků spojených s tím, že se seznámím s informacemi, které nejsou určeny široké laické veřejnosti.

číst více