Zubní centrum Ořechovka


Vybavení kompletního zubního centra dentálními mikroskopy Zeiss. 3 ordinace vybaveny mikroskopy Zeiss OPMI pico na stropních závěsech s xenonovým osvětlením. Jeden z mikroskopů ve špičkovém vybavení s varioskopem, MORA interfacem a skládacím dvoukloubovým binokulárem pro nejlepší možnou ergonomii práce. 

_mg_6555.jpg

"Postupně jsem vybavil tři ordinace mikroskopy Zeiss, které nám dodal Everydent. Spolupráce při výběru mikroskopů, doporučení vybavení mikroskopů i následné dodání bylo vždy velice profesionální. Také následný servis a poradenství při řešení problémů je ideální.  S mikroskopy Zeiss OPMI Pico jsme naprosto spokojeni a práci bez nich si už nedovedeme představit. Máme ještě jednu ordinaci bez mikroskopu a až  jí budeme mikroskopem dovybavovat, určitě se obrátíme na firmu Everydent".

MUDr. et MUDr. Robert Vondruška

 

http://www.orechovka67.cz/

 
EveryDent > Realizace > Zubní centrum Ořechovka

Společnost EveryDent poskytuje širokou paletu přístrojů na vybavení zubní ordinace. Na veškeré přístroje od níže zmíněných firem poskytuje EveryDent záruční a pozáruční servis včetně provádění preventivních technicko-bezpečnostních zkoušek (PBTK).

kontaktujte nás

Extaro 300

CJ-optik

Vatech

Sternweber

Kontaktujte nás